AMIS REAL, s.r.o., Teplická 4, 92101 Piešťany (budova EUROPA 4)
+421 915 976 178, kobelarova@amisreal.sk

Priestory pre reštauráciu, bar či kaviareň s veľkou terasou v príjemnom zelenom areáli !

Prenájom

  • Nebytové priestory (Reštauračné)
  • Liptovský Mikuláš

Realitná kancelária AMIS REAL Vám ponúka na prenájom komerčné a obchodné priestory v novostavbe polyfunkčnej  budovy, ktorá sa nachádza v blízkosti centra v Liptovskom Mikuláši. Svojim rozložením a veľkosťou ponúka priestory rôznych výmer na rozmanité služby a prevádzky.

V polyfunkčnej budove sa na prízemí nachádzajú priestory vybudované na gastro-prevádzku spolu s príslušenstvom /na účel reštaurácie, baru, kaviarne, vinárne, pekárne, … /. Veľkou výhodou je krásny ohradený zelený areál. Na prízemie sú zároveň  priestory  pre rôzne druhy  služieb  a obchodné priestory s presklenými výkladmi.

Na prvom poschodí sa nachádzajú priestory vhodné pre administratívu, sídla firiem, prípadne služby v oblasti relaxu a skrášľovania /masáže, manikúra, pedikúra, ….. / prípadne priestory na pohybové aktivity /pilates, joga, tanec, telocvičňa,  …./ nakoľko sú tu vybudované i šatne, toalety a sprchy.

Možnosť parkovania priamo pri budove polyfunkcie na vyhradených parkovacích miestach.

Siete: kanalizácia, voda, plyn, elektrika, optické pripojenie internetu.

Priestory sú k dispozícii ihneď.

 

Dispozícia:

Prízemie: prevádzaka gastra + príslušenstvo/ kuchyňa, sklady, šatňa, odpady, výlevka,  toalety,-…/,   2-3 samostatné prevádzky + toalety, spoločná komunikácia, výlevka, vstup, schodisko, kotolňa

1.poschodie:  veľký otvorený priestor „telocvičňa“ ,  recepcia,  2 samostatné prevádzky, šatne muži-ženy, toalety, komunikácia, schodisko

 

Cena:

Prízemie: 10,- Eur /m2

Prvé poschodie:  7,- Eur / m2

Ceny sú uvedené bez DPH a energií.

Mátezáujemo túto nehnuteľnosť?

    Napíšte nám


    osobných údajov

    Alebo zavolajte+421 915 976 178