AMIS REAL, s.r.o., Teplická 4, 92101 Piešťany (budova EUROPA 4)
+421 915 976 178, kobelarova@amisreal.sk

PREDANÉ: Rodinná vilka s viacerými bytovými jednotkami, s vlastnou vinárničkou, krásnou kaskádovou záhradou a rekonštruovanou stodolou.

Predaj

  • Rodinný dom (Dom)
  • 396m2
  • Radošovce - Vieska

250.000 €

Realitná kancelária AMIS REAL Vám ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj priestranný rodinný dom „rodinnú vilku“ s viacerými bytovými jednotkami, s vlastnou studňou, vinárničkou, kaskádovou záhradou a rekonštruovanou stodolou. Táto ponuka je vhodná nielen pre veľkú rodinu, ale aj pre vinárov, podnikateľov, nakoľko celý objekt poskytuje multifunkčné využitie. Veľkou výhodou je aj druhá prístupová cesta k vrchnej časti pozemku. Dom sa ponúka aj so zariadením.

Dom je „staršou novostavbou“ nakoľko z pôvodnej prednej časti domu sa zachovali len kamenné základy – ktoré tvoria dnes pivničné priestory, na ktorých sa postavil nový dom a v dvorovej časti sa zanechal pôvodný murovaný skelet, ktorý sa nadstavil o podkrovnú časť. Súčasťou prednej časti domu je aj garáž, do ktorej je vjazd priamo z ulice a z druhej strany garáže je vstup na dvor.
Konštrukcia domu – PORFIX /bez zatepľovania/, Okná: EUROOKNÁ – drevené, v podkroví sú aj strešné okná a zabudovaná klimatizácia. Všetky kúpeľne aj toalety sú presvetlené a vetrané oknami. Dvere – drevené vrátane zárubní. Podlahy: na prízemí v prednej časti domu je podlaha z ručne vyrábanej dlažby, vo WC a kúpeľniach dlažba, v jednej izbe – drevená palubovka, na chodbách a v ostatných izbách plávajúca podlaha.

Kúrenie – plynový kotol PROTHERM. Ohrev vody prostredníctvom bojlera /plyn/. Celé prvé podlažie má podlahové kúrenie + v kúpeľni je rebrinový radiátor. V kuchyni sa nachádza pôvodná pec na tuhé palivo, ktorá bola renovovaná. Druhé podlažie má všade umiestnené radiátory. Voda – vlastná studňa vo dvore, ktorá je napojená na dom. Odpady – septik pred domom. /kanalizácia v obci nie je/. Elektrina 220/380. V dome – telefónna prípojka – možnosť optického pripojenia. Strešná krytina – škridla.

DOM
zastavaná plocha: 339m2
podlahová plocha domu: 396 m2
celková výmera pozemku : 780 m2
orientácia: východ, juhozápad

Dispozícia
Prízemie – pozostáva z predsiene, chodby, z kuchyne s jedálňou a pieckou, obývacej izby, kúpeľne s rohovou vaňou, samostatné WC a schodiska. Súčasťou prízemia je aj garáž.

2NP – schodiskom sa vchádza do haly /knižnice/, z ktorej je vstup do 3 samostatných izieb, z toho 1izba má balkón otočený smerom do dvora, ďalej sa tu nachádza kúpeľňa so sprchovým kútom a s WC.

Pivnica – časť domu je podpivničená. Vstup do pivnice je  z chodby prízemia cez schodisko, na ktorom sú umiestnené vstavané skrine. Pozostáva z 2 veľkých pivničných miestnosti. V jednej z nich je umiestnený kotol a bojler.

Samostatná bytová jednotka so vstupom z dvora – pozostáva z 2 miestností a kúpeľne so sprchovým kútom a s WC. Vo vstupnej miestnosti je zabudovaná kuchynská linka. V druhej miestnosti je klimatizácia. Podlahy – dlažba.

Podkrovná bytová jednotka so vstupom z dvora – pozostáva z 1 veľkej miestnosti prepojenej s kuchyňou, z kúpeľne s rohovou vaňou a samostatného WC.

Exteriér – exteriér dvoru tvorí vybudovaný drevený prístrešok nad vstup do bytovej jednotky, teraska so vstupom do domu, studňa , vinná pivnica s miestnosťou na príjemné posedenie , kaskádovitá záhrada a rekonštruovaná stodola s výrobňou /miestnosťou so samostatným vstupom z dvora a toaletou./ Celý dvor aj predný vstup do domu a garáže je vybudovaný zámkovou dlažbou.

Lokalita
Obec má dobrú občiansku vybavenosť – školu, škôlku, potraviny, poštu, zubára, lekára, reštaurácie, pohostinstvo. Autobusové spojenie do okolitých miest Senica, Skalica, Holíč, Myjava. V okolí Malých Karpát sa nachádza aj veľa turistických chodníkov, vodopádov, hradov či zrúcanín. Smolenický zámok, jaskyňa Driny, Mohyla M.R. Štefánika či vyhliadka na Bradle a veľa iných krásnych miest pre relax, šport či oddych.

Cena
250.000 Eur (cena je vrátane realitných služieb, právneho a hypotekárneho servisu)

Ak Vás naša ponuka zaujala, tak neváhajte a kontaktujte nás, radi Vás privítame na osobnej obhliadke.

 

Špecifikácia

Kraj
Trnavský
Okres
Skalica
Obec
Radošovce - Vieska
Druh stavby
rodinný dom
Zastavaná plocha
339
Úžitková plocha
396
Počet izieb
7
Vek stavby
kolaudácia r. 2005
Kúrenie
plyn
Strecha
sedlová
Konštrukcia
PORFIX
Okná
drevené Eurookná
Zateplenie
nie
Kuchyňa
so vstavanými spotrebičami
Podpivničenie
čiastočné
Garáž
áno
Orientácia
východ, juhozápad
Zariadenie
áno
Vlastníctvo
osobné
Internet
možnosť optického pripojenia
Elektrika
220/380
Voda
vlastná studňa
Plyn
áno
Kanalizácia
v obci nie
Prístupová cesta
asfalt

Lokalita

PREDANÉ: Rodinná vilka s viacerými bytovými jednotkami, s vlastnou vinárničkou, krásnou kaskádovou záhradou a rekonštruovanou stodolou.

Vieska
Radošovce
Nájdi trasu

Mátezáujemo túto nehnuteľnosť?

    Napíšte nám


    osobných údajov

    Alebo zavolajte+421 915 976 178