AMIS REAL, s.r.o., Teplická 4, 92101 Piešťany (budova EUROPA 4)
+421 915 976 178, kobelarova@amisreal.sk

Rodinný dom s murovanou garážou a krásnym výhľadom na okolie myjavských kopaníc

Predaj

  • Rodinný dom (Dom)
  • 1036m2
  • Turá Lúka

94.900 €

Realitná kancelária AMIS REAL Vám ponúka na predaj priestranný 5 izbový rodinný dom na polosamote. Dom je vhodný nielen na príjemné bývanie v tichom prostredí, ale aj na chalupárčenie. Dom leží na pozemku so záhradou a dvorom o celkovej výmere 1036 m2.

Úžitková plocha domu cca 200 m2 . Dom je čiastočne podpivničený, vedľa domu sa nachádza murovaná garáž s možnosťou parkovania ešte jedného auta pred garážou. Garáž je čiastočne podpivničená z jednej strany – nachádzajú sa tam 2 pivničné miestnosti, ktoré môžete využívať ako dielničku a sklad na ovocie či zeleninu.
Konštrukcia domu – pálená tehla a brizolit /50cm/.  Kúrenie – je prostredníctvom kotla na tuhé palivo – v interiéry sú v každej miestnosti radiátory. Okná –  sú pôvodné drevené s vonkajšími roletami. Podlahy -v predsieni a na chodbách betónová podlaha, v miestnostiach drevená palubovka, v pristavovanej izbe drevené parkety,  v špajzách, v kúpeľni,  vo WC a chodbičke je dlažba. Voda – na pozemku sú 2 studne /kopané/  – studňa je napojená na dom . Elektrika – pôvodná 220/380. Odpad – riešený formou žumpy.

Izba na vrchnom poschodí má balkón, z ktorého je nádherný výhľad na okolitú prírodu. Vedľa balkóna sa nachádza strecha garáže, ktorú si môžete prerobiť na veľkú  terasu.  Súčasťou dvora je aj záhradka na konci ktorej tečie potôčik.

Dispozícia
prvé podlažie – predsieň, chodba,  kuchyňa, 3 miestnosti, prechodná chodba so schodiskom do podkrovia, kúpeľňa s vaňou, samostatné WC a 2 špajze.
druhé podlažie / podkrovie /-  tu sa nachádzajú 2 podkrovné miestnosti iba pod strechou, ktoré sa dajú prerobiť,  1 veľká izba „manzatka“, a v pristavovanej časti veľká samostatná izba s balónom.

Lokalita
Tiché nerušivé prostredie Vám tu umožní si vychutnať skvelý relax. Okolie zas príjemné prechádzky, turistiku, hubárčenie. V zimných mesiacoch sa tu dá užiť skvelá sánkovačka a lyžovačka na okolitých kopčekoch.
Dostupnosť 5km /7min./ od centra mesta Myjavy s kompletnou občianskou vybavenosťou,  35min. od kúpeľného mesta Piešťany a pripojenia k diaľnici D1.

Cena
Dom s murovanou garážou, záhradou a dvorom o celkovej výmere 1036 m2 – 94.900 EUR

(ceny sú vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom vlastníckeho práva – vrátane realitných služieb, právneho a hypotekárneho servisu)

Ak Vás naša ponuka zaujala, tak neváhajte a kontaktujte nás, radi Vás privítame na osobnej obhliadke!

Špecifikácia

Kraj
Trenčiansky
Okres
Myjava
Katastrálne územie
Turá Lúka
Druh stavby
rodinný dom s garážou
Konštrukcia
tehla
Zateplenie
nie /hrubé múry 50cm/
Počet izieb
5
Strecha
sedlová + rovná /menená plechová krytina + odkvapy/
Okná
drevené s vonkajšími roletami
Podpivničenie
čiastočné
Kúrenie
kotol na tuhé palivo, v interiéry sú radiátory
Výmera pozemku
1036 m2, "CELÁ USADLOSŤ" : 6905 m2
Úžitková plocha
200 m2
Elektrika
220/380
Voda
2 studne
Kanalizácia
nie je, žumpa

Lokalita

Rodinný dom s murovanou garážou a krásnym výhľadom na okolie myjavských kopaníc

Turá Lúka
Myjava
Nájdi trasu

Mátezáujemo túto nehnuteľnosť?

    Napíšte nám


    osobných údajov

    Alebo zavolajte+421 915 976 178