AMIS REAL, s.r.o., Teplická 4, 92101 Piešťany (budova EUROPA 4)
+421 915 976 178, kobelarova@amisreal.sk

Prenájom prevádzkových priestorov s parkovaním v centre obce Pata !

Prenájom

  • Nebytové priestory (Komerčné a prevádzkové)
  • Pata

Realitná kancelária AMIS REAL Vám ponúka na prenájom prevádzkové priestory v Polyfunkčnej budove v upravenom areáli v centre obce Pata:

prevádzkový/obchodný / kancelársky priestor – o celkovej výmere 37 m2, nachádza sa na prízemí s výkladom. Pozostáva z jednej veľkej miestnosti o výmere 23,3  m2, z ktorej je aj vstup do menšej miestnosti o výmere 7,3 m2.  Obe tieto miestnosti majú prívod vody /vlastné merače/, takže sú vhodné nielen pre kancelárie, obchodné priestory , ale aj pre prevádzku skrášľovacích služieb ako napr. kaderníctvo, manikúra, pedikúra, …atď.  V rožnej časti prevádzky sa nachádza toaleta a menšia miestnosť,  ktorú môžete využiť ako šatňu príp. skladový priestor. Kúrenie prostredníctvom radiátorov s regulátormi tepla.  Cena 350,- Eur/mesačne bez DPH + energie.

prevádzkový/obchodný / kancelársky priestor –o celkovej výmere 31 m2, nachádza sa na prízemí s výkladom. Pozostáva z jednej veľkej miestnosti o  výmere 25,36 m2 z ktorej sa vchádza do menšieho priestoru – šatne/skladu o výmere 3 m2  a z toalety.  Cena 300- Eur/mesačne bez DPH + energie.

Prevádzkové priestory sú zabezpečené alarmom a veľkou výhodou je možnosť parkovania priamo pri budove.
Priestory sú k dispozícii ihneď.

Cena
Cena prevádzkových priestorov uvedená v texte.

Kaucia vo výške 2 mesačných nájmov.

Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte a kontaktujte nás, radi Vás privítame na osobnej obhliadke.

Mátezáujemo túto nehnuteľnosť?

    Napíšte nám


    osobných údajov

    Alebo zavolajte+421 915 976 178