Dom s veľkým pozemkom a krásnym výhľadom na okolie myjavských kopaníc

Predaj

  • Dom (Rodinný dom)
  • 4905m2
  • Turá Lúka

139.000 €

Realitná kancelária AMIS REAL Vám ponúka na predaj priestranný 5 izbový rodinný dom s veľkým pozemkom na polosamote, vhodný aj na chalupárčenie. Pozemok má celkovú výmeru 4 905 m2 z toho je 1036 m2 Zastavaná plocha a nádvorie. Úžitková plocha domu cca 200 m2 . Dom je čiastočne podpivničený, vedľa domu je samostatne stojaca garáž, ktorá je čiastočne podpivničená z jednej strany /2 pivničné miestnosti/.  Konštrukcia – pálená tehla a brizolit.  Kúrenie –  kotol na tuhé palivo /radiátory v miestnostiach/. Okná –  sú pôvodné drevené s vonkajšími roletami. Podlahy -v predsieni a na chodbách betónová podlaha, v miestnostiach drevená palubovka, v pristavovanej izbe drevené parkety,  v špajzách, v kúpeľni,  vo WC a chodbičke je dlažba. Voda – na pozemku sú 2 studne /kopané/  – studňa je napojená na dom.  Elektrika – pôvodná 220/380. Odpad – riešený formou žumpy.

Izba na vrchnom poschodí má balkón, z ktorého je nádherný výhľad na okolitú prírodu. Vedľa balkóna sa nachádza strecha garáže, ktorú si môžete prerobiť na veľkú  terasu.  Súčasťou dvora je záhradka a oproti domu sa nachádza sad s rôznorodými stromami.

Dispozícia

prvé podlažie – predsieň, chodba,  kuchyňa, 3 miestnosti, prechodná chodba, kúpeľňa s vaňou, samostatné WC a 2 špajze.

druhé podlažie / podkrovie s betónovou dekou/-  tu sa nachádzajú 2 podkrovné miestnosti iba pod strechodu, ktoré sa dajú prerobiť,  1 veľká izba /manzatka/, v pristavovanej časti veľká samostatná izba s balónom.

 

Lokalita

Tiché nerušivé prostredie Vám tu umožní si vychutnať skvelý relax. Okolie zas príjemné prechádzky, turistiku, hubárčenie. V zimných mesiacoch sa tu dá užiť skvelá sánkovačka a lyžovačka na okolitých kopčekoch.

Dostupnosť 5km /7min./ od centra mesta Myjavy s kompletnou občianskou vybavenosťou,  35min. od kúpeľného mesta Piešťany a pripojenia k diaľnici D1.

Cena

139.000 Eur (vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom vlastníckeho práva vrátane realitných služieb, právneho a hypotekárneho servisu)

Špecifikácia

Kraj
Trenčiansky
Okres
Myjava
Katastrálne územie
Turá Lúka
Druh stavby
rodinný dom s garážou
Konštrukcia
tehla
Zateplenie
nie
Počet izieb
5
Strecha
sedlová + rovná
Okná
drevené
Podpivničenie
čiastočné
Kúrenie
kotol na tuhé palivo
Výmera pozemku
4905 m2
Úžitková plocha
200 m2
Elektrika
220/380
Voda
2 studne
Kanalizácia
nie je, žumpa

Mátezáujemo túto nehnuteľnosť?

    Napíšte nám


    osobných údajov

    Alebo zavolajte+421 915 976 178