AMIS REAL, s.r.o., Teplická 4, 92101 Piešťany (budova EUROPA 4)
+421 915 976 178, kobelarova@amisreal.sk

Vidiecky dom s pôvodnou hospodárskou časťou a sýpkou!

Predaj

  • Rodinný dom (Dom)
  • 450m2

Dohodou €

Realitná kancelária AMIS REAL Vám ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj  „Vidiecky dom“ so zachovanými kamennými základmi a tehlovými klenbami v suteréne domu. Dom je ideálny pre milovníkov vidieckeho štýlu v novom šate so zachovanými pôvodnými hospodárskymi budovami na pozemku ako sú budova Sýpky z roku 1869, udiareň, dielňa,  stajňa so senníkom a hospodárska budova, v ktorej je spravená nová elektroinštalácia a plechová strecha,  vjazd do nej je  priamo z ulice cez pôvodnú drevenú bránu. Hneď pri hospodárskej časti sa nachádza priestranný pozemok  na multifunkčné využitie so samostatným prístupom od cesty cez elektrickú bránu. Veľkou výhodou je, že k domu vedie spodná samostatná prístupová cesta so vstupom cez elektrickú bránu.  Na dvore sú 2 parkovacie státia a prístrešok pre ďalšie 2 parkovacie miesta. Na pozemku sa nachádza kopaná studňa a za domom potôčik. Dom je tematicky vybavený a ponúka sa spolu so zariadením.

Vidiecky dom – je postavený na pôvodných kamenných základoch + bola robená prístavba k nim, skolaudovaný v roku 2015. Konštrukcia: pálená tehla zateplenie – nobasilom.  Strecha – krytina pálená škridla, zateplená sklenenou vatou. Kúrenie je podlahové – elektrické, každá miestnosť má svoj termostat, v obývacej izbe prepojenej s kuchyňou a jedálňou je vybudovaná pec na tuhé palivo, ktorá má veľmi dlhú výhrevnosť  a vzhľadom na jej tvar a veľkosť je na nej možnosť aj príjemného posedenia bez popálenia. Kuchyňa je vybavená vstavanými spotrebičmi vrátane kávovaru a drviču odpadu. Podlahy:  na prízemí vinylová, na poschodí v nočnej časti sú všade koberce, v kúpeľniach a WC dlažba. Okná sú plastové – 3sklo, strešné – Velux, všetky sú s elektrickými roletami vrátane strešných okien. Všade v izbách je pripojenie na TV a Wifi vrátane suterénu. Dom je vybavený centrálnym vysávačom, alarmom a vonkajším kamerovým systémom.

DOM
zastavaná plocha domu: 195 m2
podlahová plocha domu: 450 m2

celková výmera pozemku : 1300 m2                                                                                                                                                                                                                                          –  z toho  zastavaná plocha: 1039 m2
– a záhrada: 261 m2

orientácia: východ, juhozápad

Dispozícia
Prízemie – pozostáva z predsiene, samostatného WC,  špajze, priestrannej kuchyne s jedálňou prepojenej s obývacou izbou v ktorej je krásny otvorený krov, a spálne / príp. hosťovskej izby/ s kúpeľňou so sprchovým kútom a WC.

1. Poschodie – schodisko s podsvietením, z ktorého  sa vchádza do haly, dve samostatné izby  a kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom a WC

Pivnica – dom je podpivničený / t.j. pôvodná časť domu/ a nachádza sa tu  kuchyňa s pecou a komínom, vinárnička,  samostatná miestnosť, technická miestnosť a práčovňa s výlevkou a WC. Zo suterénu je možný vstup na dvor.

Exteriér – exteriér dvoru tvoria 2 parkovacie miesta, prístrešok s 2 parkovacími miestami,  trávnik, betónové oplotenie s nočným osvetlením a s bráničkou kvôli možnosti prístupu k potôčiku, historické hospodárske budovy, pozemok so samostatným prístupom od cesty s elektrickou bránou a vidiecky dom so samostatným vstupom od cesty s elektrickou bránou.

Lokalita
Obec disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou ako je škola, škôlka, potraviny, zdravotné stredisko, lekáreň, pohostinstvo, atď. Známa je aj svojím amfiteátrom, na ktorom sa konajú nielen rôzne folklórne slávnosti, ale aj vystúpenia známych umelcov a skupín. Obľúbená je aj pre milovníkov zimných či letných športov, keďže sa obec nachádza v krásnom prostredí Liptova, ktoré je známe krásnou prírodou, horami, umožňujúcimi rôznorodé športy prípadne relax a oddych od mestského života.

Cena
Informácie o cene v RK

Ak Vás naša ponuka zaujala, tak neváhajte a kontaktujte nás, radi Vás privítame na osobnej obhliadke.

Špecifikácia

Kraj
Žilinský
Okres
Liptovský Mikuláš
Obec
Východná
Druh stavby
Rodinný dom "Vidiecky" s hospodárskymi budovami
Úžitková plocha
cca 450 m2
Výmera pozemku
1300 m2
Vek stavby
kolaudácia v roku 2015
Kúrenie
podlahové - elektrické, pece na tuhé palivo
Konštrukcia
pálená tehla
Zateplenie
áno - nobasilom, strecha - sklenenou vatou
Okná
plastnové /trojsklo/, strešné Velux, všetky s elektrickými roletami
Podlaha
vinylová, dlažba a koberce
Kuchyňa
so vstavanými spotrebičmi
Kúpeľňa
2 kúpeľne + práčovňa
WC
4x
Podpivničenie
áno, kameňové základy, klenbové stropy
Parkovanie
2 parkovacie státia, prístrešok pre 2 autá + pozemok s možnosťou parkovania a samostatného vstupu od cesty
Alarm
áno, aj kamerový systém
Internet
prípojka v každej izbe vrátane TV pripojenia
Zariadenie
áno
Vlastníctvo
osobné

Lokalita

Vidiecky dom s pôvodnou hospodárskou časťou a sýpkou!

Východná
Slovensko
Nájdi trasu

Mátezáujemo túto nehnuteľnosť?

    Napíšte nám


    osobných údajov

    Alebo zavolajte+421 915 976 178