AMIS REAL, s.r.o., Teplická 4, 92101 Piešťany (budova EUROPA 4)
+421 915 976 178, kobelarova@amisreal.sk

Exkluzívne - Predaj rozostavaného rodinného domu v blízkosti Piešťan!

Predaj

  • Rodinný dom (Dom)
  • 257m2
  • Horná Streda

Dohodou €

Realitná kancelária AMIS REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj 5  izbový  rozostavaný rodinný dom v k.ú. Horná Streda.  Dom má celkovú úžitkovú plochu 257 m2  a obytnú plochu 125 m2.  Dom je  prízemná (jednopodlažná) murovaná stavba (konštrukcia Porotherm ) s plochou strechou (s drevenou konštrukciou krovu) a integrovanou dvojgarážou o výmere 41,44 m2.  Nachádza na rozsiahlom oplotenom pozemku o celkovej výmere 1888 m2 so zastavanou plochou 452 m2 a prístupovou cestou 97 m2. Z obytných miestností je možnosť výstupu na terasu o celkovej výmere 56 m2. Vykurovanie domu je navrhované podlahové prostredníctvom plynového kondenzačného kotla v technickej miestnosti. Možnosť prikurovania v krbe v obývacej miestnosti, garáž – vykurovací plochý panel. Ohrev TUV plynovým zásobníkovým ohrievačom.  Stavba bude napojená na všetky inžinierske siete – verejný vodovod, kanalizáciu, plyn a elektrinu.

Stavba domu – rozostavaná v stupni dokončenosti :  základy, základová doska, obvodové murivo, nosné steny, priečky, strešná drevená konštrukcia s krytinou a časť klampiarskych strešných konštrukcií bez uzatvorenia okennými a dvernými konštrukciami s ukončenými prípojkami na technickú infraštruktúru pri stavbe domu

Súčasťou projektu je aj vizualizácia dokončeného rodinného domu.

Dispozícia domu
Prízemie dispozične pozostáva –  zo zádveria, samostatného WC,  dvoch šatníkov, haly, obývacej izby, kuchyne so špajzou, chodby, TZB – práčovne, kúpeľne, hosťovskej izby, dvoch detských izieb, spálne so šatníkom a vlastnou kúpeľňou, garáže a terasy.

Lokalita
Dom sa nachádza na hranici k.ú. Horná Streda a Brunovce v novovybudovanej lokalite –  v tichej uličke, v zástavbe novostavieb rodinných domov. Vzdialenosť  jelen 7 km od Piešťan, 13 km od okresného mesta Nového Mesta nad Váhom. V obci je vlaková zastávka na trase Bratislava-Žilina. Veľkou výhodou je, že v obci Horná Streda je aj priame napojenie na diaľnicu D1.

Cena
Dohodou

( cena je vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom vlastníckeho práva vrátane realitných služieb, právneho a hypotekárneho servisu)

Ak Vás naša ponuka zaujala, tak neváhajte a kontaktujte nás, radi Vás privítame na osobnej obhliadke a poskytneme bližšie informácie.

Špecifikácia

Kraj
Trenčiansky
Okres
Nové Mesto nad Váhom
Katastrálne územie
Horná Streda
Druh stavby
rozostavaný rodinný dom s dvojgarážou
Konštrukcia
Porotherm
Úžitková plocha
257 m2
Počet izieb
5 izieb
Kúrenie
podlahové - plynovým kondenzačným kontlom, krbom
Strecha
plochá (drevená konštrukcia krovu)
Kúpeľňa
2-krát
Okná
bez okenných konštrukcií
Podpivničenie
nie
Garáž
dvojgaráž
Terasa
áno ( celková výmera 56m2)
Orientácia
juh a západ
Výmera pozemku
1888 m2
Inžinierske siete
voda, kanalizácia, plyn, elektrina
Vlastníctvo
osobné

Lokalita

Predaj rozostavaného rodinného domu v blízkosti Piešťan!

Horná Streda
Slovensko
Nájdi trasu

Mátezáujemo túto nehnuteľnosť?

    Napíšte nám


    osobných údajov

    Alebo zavolajte+421 915 976 178